Переможці та учасники

/Files/images/Р.Шульга.jpg

08-10 лютого 2021 року відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021", де у номінації "Керівник року" Руслан ШУЛЬГА, директор навчально-виховного комплексу "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступеня", ввійшов до трійки лідерів керівників освітніх закладів Кіровоградщини.

/Files/images/Я.Луценко.JPG

З 23 по 26 листопада 2020 року в м.Олександрії відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Математика». Конкурсні випробування «Дистанційний урок»,«Майстер-клас», «Тестування», пройшли у дистанційному форматі.

Від освітян міста в ньому взяла участь учитель математики навчально-виховного комплексу "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – дошкільний навчальний заклад «Лісова казка»Олександрійської міської ради Луценко Яна В’ячеславівна, яка посіла почесне ІІ місце.

Луценко Яна В'ячеславівна - учитель математики, спеціаліст першої категорії.

Її педагогічне кредо:

З розвитком технологій, коли суспільство в постійному русі, з метою крокувати «в ногу з часом» просто не можу залишатися на місці!

Освоювати! Зацікавлювати! Надихати! – ось, що хочу робити.

Моє покликання: Учити! Відкривати! Направляти!

Для цього мало добре знати математику. Потрібно володіти такими методами роботи з дітьми, щоб викликати у них «Вау - ефект».

Палати і запалювати своїх учнів – це моя мета!

Моя місія:

  • Зацікавити сучасних дітей предметом «математика»
  • Застосовувати нові методи й технології навчання, щоб мотивувати учнів до свідомого та активного здобуття знань
Під час конкурсних випробувань Яна В’ячеславівна продемонструвала високу педагогічну майстерність, професіоналізм, творчість та оригінальність.

Переглянути майстер-клас Я.Луценко

Переглянути дистанційний урок Я.Луценко

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.